EstLat-Accelerate alustab teise hooajaga

EstLat-Accelerate, eelkiirendi programm Eesti ja Läti alustavatele ettevõtjatele, ootab enne 11. märtsi kõiki huvilisi kandideerima programmi teisele hooajale.

Programmiga liituma oodatakse inimesi, kes soovivad alustada ettevõtlusega ja vajavad praktilisi teadmisi, oskusi ja kogemusi oma ettevõtlusalaste ideede elluviimiseks. See programm sobib alustavatele ettevõtjatele, kelle jaoks on oluline oma idee valideerimine ja meeskonna arendamine, et oma äriidee edukalt ellu viia. EstLat-Accelerate programm koosneb töötubadest Tartus ja Riias ning personaalsetest kohtumistest mentoritega, kes aitavad meeskonnal jõuda eduka ärimudelini.

„EstLat-Accelerate on motiveeriv eelkiirendi programm, mis aitas arendada meie ideed FoodyCheck. Selle programmi raames kohtusime mitmete mentoritega, kes aitasid meie äristrateegiat arendada ja valmistuda programmi lõpus olevaks finaaliks,“ sõnas eelmises EstLat-Accelerate programmivoorus osalenud ettevõtte FoodyCheck kaasasutaja Mara Lasmane. Lisaks tõi ta välja, et programmi raames saadi väga häid kontakte, sealhulgas nende tegevusvaldkonnast. „Me soovitame seda programmi kõikidele alustavatele ettevõtjatele!“ oli Mara Lasmane kindel.

Programm saab alguse Tartus toimuva Garage48 Hardware&Arts häkatoniga, mis ei ole programmis osalejatele kohustuslik, ent on hea väljakutse ja võimalus arendada ideid, luua käegakatsutavaid tooteid ning kohtuda teotahteliste inimestega. Kõikide programmi vastu võetud meeskondade jaoks algab ametlik programm 23. märtsil Riias ning lõppeb mais demopäevadega Tartus ja Riias.

Registreerimine ja lisainformatsioon EstLat-Accelerate koduleheküljel.

Programmi viivad ühiselt ellu Tartu ülikool, TechHub Riga, Startin.LV, Garage48 ja Baltic Innovation Agency. Projekti elluviimist toetab Eesti-Läti piiriülese koostöö programm 2014-2020. Programmi kaasfinantseerib Euroopa regionaalarengu fond.

Lisainfo: Marge Seppo, TÜ ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse projektijuht marge.seppo@ut.ee

Maria Kristiina Prass
Tartu ülikooli avalike suhete spetsialist
Tel. (+372) 737 5509
Mob: +(372) 5566 2832

See pressiteade väljendab TÜ Ideelabori vaateid. Programmi korraldusasutus ei ole vastutav selle eest, kuidas seda infot võidakse kasutada.